Forum dla ludzi z pasją
Serwis aso Mercedesa - godziny otwarcia. - Wersja do druku

+- Forum dla ludzi z pasją (http://pilnujdrinka.pl)
+-- Dział: Swobodne rozmowy (/dzial-swobodne-rozmowy)
+--- Dział: Offtop (/dzial-offtop)
+--- Wątek: Serwis aso Mercedesa - godziny otwarcia. (/w-serwis-aso-mercedesa-godziny-otwarcia)Serwis aso Mercedesa - godziny otwarcia. - red_gorilla - 09-04-2019 11:23 AM

Chciałem się zapytać, czy w Mercedesie godziny otwarcia serwisu są stałe, czy może zmieniają się w zależności od serwisu?


Serwis aso Mercedesa - godziny otwarcia. - morthirim - 09-04-2019 12:08 PM

Różne serwisy pracują w różnych godzinach. To zależy od tego ilu pracowników jest zatrudnionych. Na https://serwisyaso.pl/ znajdziesz informacje i wszystkich serwisach z twojej okolicy. Zajrzyj na https://serwisyaso.pl/ na pewno już tam wiele informacji będzie widocznych.


Serwis aso Mercedesa - godziny otwarcia. - agora666 - 09-04-2019 02:49 PM

W różnych miastach różnie działają serwisy. Serwis aso Mercedesa to taki przykład, gdzie serwis może działać przez całą dobę. Niektóre punkty tak właśnie działają. Pracownicy w pełni sprawują opiekę gwarancyjną nad autami klientów. Autoryzowany serwis Mercedes jest zawsze umieszczony też w książce serwisowej, więc nawet w drodze kierowca wie, gdzie może najbliżej podjechać po naprawę.


Serwis aso Mercedesa - godziny otwarcia. - Pawlak - 09-04-2019 03:07 PM

Serwisy powinny pracować tak długo, jak jest zapotrzebowanie na ich usług. Jak na moje to bez sensu trzymać pracowników w gotowości, skoro klientów nie ma.


Serwis aso Mercedesa - godziny otwarcia. - PrymONA - 09-04-2019 03:31 PM

Teraz samochodów jeździ dużo więcej po droagach, więc i klientów ciągle przybywa. Dlatego też przybywa i serwisów, bo te co bły do tej pory nie są w stanie osbłużyć wszystkich.


Serwis aso Mercedesa - godziny otwarcia. - porannazjawa - 09-04-2019 05:45 PM

Dokładnie tak jak mówisz. W serwisie aso Toyoty usługi są dostępne do godzi wieczornych i tyle wystarczy. I pracownicy mogą pójść do domu i klienci są zadowoleni. Serwis asto Toyota dba i o pracowników i klientów.