Forum dla ludzi z pasją
Czy w każdym sklepie Adidasa kupie buty do piłki nożnej? - Wersja do druku

+- Forum dla ludzi z pasją (http://pilnujdrinka.pl)
+-- Dział: Swobodne rozmowy (/dzial-swobodne-rozmowy)
+--- Dział: Offtop (/dzial-offtop)
+--- Wątek: Czy w każdym sklepie Adidasa kupie buty do piłki nożnej? (/w-czy-w-kazdym-sklepie-adidasa-kupie-buty-do-pilki-noznej)Czy w każdym sklepie Adidasa kupie buty do piłki nożnej? - Banonowy_Joe - 01-25-2019 06:35 AM

Szukam piłkarskich butów Adidas do gry na Orliku. Możecie polecić jakiś dobry model dla dziecka? Acha, gdzie można kupić takie buty w dobrej cenie? Jestem w Warszawy.


Czy w każdym sklepie Adidasa kupie buty do piłki nożnej? - morthirim - 01-25-2019 08:49 AM

Pod tym adresem https://ctxsport.com/sklep/adidas/ znajdziesz wiele modeli Adidasów, w tym turfy juniorskie – to taki rodzaj korków, które zostały zaprojektowane do gry na sztucznych murawach. Tego typu buty zamiast wkręcanych korkow maja specjalne wypustki w większej ilości, bardziej równomiernie rozłożone na całości podeszwy, dzieki czemu zapewniaja lepsza przyczepność i amortyzacje na twardym podlozu – sztuczna murawa jest twardsza od murawy naturalnej


Czy w każdym sklepie Adidasa kupie buty do piłki nożnej? - NNim - 01-25-2019 11:03 AM

czemu chcesz kupić Adidasy? Nike mają fajne buty piłkarskie i są tańsze


Czy w każdym sklepie Adidasa kupie buty do piłki nożnej? - Banonowy_Joe - 01-25-2019 01:01 PM

a nie wiem, syn mówił o Adidasach, dlatego pytam o AdidasySmile


Czy w każdym sklepie Adidasa kupie buty do piłki nożnej? - NNim - 01-25-2019 02:34 PM

Jeśli nie zafiksujesz się na Adidasach to Nike mają mnóstwo dobrych butów do gry w piłkę. Dobrym pomysłem mogą być również buty o bardziej uniwersalnym zasotoswnaiu, na przykład Air Maxy cieszą się dobrą opnią wśród dzieci i młodzieży i chociaż nie są to typowe buty do piłki to już na WF-ie na pewno się sprawdzą.


Czy w każdym sklepie Adidasa kupie buty do piłki nożnej? - Banonowy_Joe - 01-25-2019 04:25 PM

Ja się nie znam na butach sportowychSmile Syn prosił o Adidasy więc takich szukam. Wiem tylko tyle, że mają to być buty do gry na Orliku. Nie chce też jakość słono przepłacić, dlatego pytam o tańszy sklep, w którym można kupic jakąś tańszą wersję takich butów.


Czy w każdym sklepie Adidasa kupie buty do piłki nożnej? - morthirim - 01-25-2019 05:11 PM

Z tańszych wersji to może coś z linii Copa, a nieco droższych to może Adidas Predator. Poszukaj w tym sklepie, do którego wrzuciłem linka, na pewno coś znajdziesz. Ceny mają konkurencyjne, wiec raczej nie przepłacisz.


Czy w każdym sklepie Adidasa kupie buty do piłki nożnej? - Pawlak - 01-25-2019 06:44 PM

Jak syn gra na orliku to nie kupuj mu klasycznych korków. Zapytaj w sklepie o buty na sztuczną murawę, w nich gra się znacznie wygodniej. Korki są bardziej sztywne, a te na sztuczną murawę zapewniają lepszą amortyzację i dziecku będzie wygodniej.


Czy w każdym sklepie Adidasa kupie buty do piłki nożnej? - Banonowy_Joe - 01-25-2019 08:35 PM

Dobra, dzięki za podpowiedzi. Buty już zamówione, oby syn był zadowolonySmile