Forum dla ludzi z pasją
Woda kokosowa bio przy wysiłku fizycznym. Stosował ktoś? - Wersja do druku

+- Forum dla ludzi z pasją (http://pilnujdrinka.pl)
+-- Dział: Swobodne rozmowy (/dzial-swobodne-rozmowy)
+--- Dział: Offtop (/dzial-offtop)
+--- Wątek: Woda kokosowa bio przy wysiłku fizycznym. Stosował ktoś? (/w-woda-kokosowa-bio-przy-wysilku-fizycznym-stosowal-ktos)

Woda kokosowa bio przy wysiłku fizycznym. Stosował ktoś? - czarna_magia - 06-29-2017 12:25 PM

Pytanie jak w temacie. Próbował ktoś coś takiego stosować? Ostatnio usłyszałam od znajomego że on pije taką wodę jak przygotowuje się do maratonu. Co ona ma w sobie takiego?

Woda kokosowa bio przy wysiłku fizycznym. Stosował ktoś? - SAVAGE - 06-29-2017 02:43 PM

Taka woda zawiera dużo potasu oraz składników mineralnych i witamin. Do tego nie ma w niej tłuszczu przez co fajnie nawadnia i dodaje energii. Dobra opcja po dużym wysiłku fizycznym.

Woda kokosowa bio przy wysiłku fizycznym. Stosował ktoś? - czarna_magia - 06-29-2017 03:04 PM

Drogie jest takie coś? Wiecie czy mogę coś takiego kupić przez internet?

Woda kokosowa bio przy wysiłku fizycznym. Stosował ktoś? - k4r0l1n4 - 06-29-2017 04:04 PM

Pewnie na większości stron ze zdrową żywością. Mój mąż coś takiego pije jak robi długie trasy na rowerze ale on kupuje to na miejscu w ekologicznym sklepie. Jeżeli chodzi o cenę to nie powiem ci dokładnie ale myślę że do 10 zł za butelkę.

Woda kokosowa bio przy wysiłku fizycznym. Stosował ktoś? - ziemniak - 06-29-2017 06:25 PM

Zależy jak komuś to podchodzi. Osobiście próbowałem to pić po wysiłku i wgl mi to nie smakuj. A cena astronomiczna bo nawet osiem zł za butelkę pól litra.

Woda kokosowa bio przy wysiłku fizycznym. Stosował ktoś? - NNim - 06-29-2017 07:00 PM

Jak wejdziesz na http://www.owocowyswiat.pl/kategoria-kokosowe-85.html to w tym sklepie jest też dostępna woda kokosowa bio. Ogólnie polecam sklep bo mają tam produkty ekologiczne i to w bardzo fajnych cenach Smile

Woda kokosowa bio przy wysiłku fizycznym. Stosował ktoś? - PrymONA - 06-29-2017 07:59 PM

Możesz zobaczyć czy nie mają czegoś takiego w pobliskim markecie bo jeżeli nie będziesz tego piła to szkoda wydawać pieniądze. To tak jak z kokosem, mój syn nie może wypić soku z owoców a ja biorę rurkę i sączę przed telewizorem Smile