Forum dla ludzi z pasją
Problemy z tylną belką w Peugeot… - Wersja do druku

+- Forum dla ludzi z pasją (http://pilnujdrinka.pl)
+-- Dział: Swobodne rozmowy (/dzial-swobodne-rozmowy)
+--- Dział: Offtop (/dzial-offtop)
+--- Wątek: Problemy z tylną belką w Peugeot… (/w-problemy-z-tylna-belka-w-peugeot%E2%80%A6)

Problemy z tylną belką w Peugeot… - tyu7 - 06-21-2017 05:36 AM

Czy jest na forum ktoś, kto ma auto marki peugeot? Jak i kiedy zauważyliście, że z tylną belką coś nie gra?

Problemy z tylną belką w Peugeot… - red_gorilla - 06-21-2017 06:18 AM

A masz jakieś niepokojące objawy??

Problemy z tylną belką w Peugeot… - tyu7 - 06-21-2017 07:27 AM

no niestety… ale chcę je zweryfikować, może mi się wydaje…

Problemy z tylną belką w Peugeot… - Banonowy_Joe - 06-21-2017 08:31 AM

Pierwszym objawem jest chyba takie charakterystyczne stukanie, zgrzytanie z tyłu samochodu, ciężko to opisać. Potem widać, że zawieszenie się obniżyło… Ogólnie warto wcześnie to zauważyć i odesłać belkę do regeneracji. Polecam ten serwis tylnabelkapolska.pl/oferta/naprawa-tylnego-zawieszenia/, dla nich na pewno tylna belka Peugeot to pestka, szybko potrafią się z tym uwinąć. Tylko oczywiście pytanie czy to rzeczywiście belka u ciebie się psuje. Jakie masz objawy? We francuskich autach z tyłu najczęściej właśnie ta belka siada, więc może jednak to będzie to… Napisz coś więcej, a zobaczymy…

Problemy z tylną belką w Peugeot… - tyu7 - 06-21-2017 11:05 AM

Tak jak mówisz, zaczęło się od stukania. Potem zauważyłem, że coś nie tak z przyczepnością, że to auto jakieś nierówne… Nie jeździ się tak jak kiedyś. Odsyłałes belkę do tego serwisu?

Problemy z tylną belką w Peugeot… - red_gorilla - 06-21-2017 11:43 AM

to może być tylna belka… też tak miałem. Jeszcze to typowe obniżenie tyłu samochodu.

Problemy z tylną belką w Peugeot… - Banonowy_Joe - 06-21-2017 01:10 PM

tak, najpierw do mojego mechanika, potem do serwisu. Poszło dosyć szybko i bezproblemowo, chociaż nie ukrywam, że miałem pewne obawy. Niepotrzebnie.

Problemy z tylną belką w Peugeot… - tyu7 - 06-21-2017 03:32 PM

Dzięki raz jeszcze…

Problemy z tylną belką w Peugeot… - Banonowy_Joe - 06-21-2017 03:58 PM

powodzenia, nie ma za co.