Forum dla ludzi z pasją
Impreza integracyjna w dolnośląskim – która firma prowadzi pokaz sztucznych ogni? - Wersja do druku

+- Forum dla ludzi z pasją (http://pilnujdrinka.pl)
+-- Dział: Wszystko (/dzial-wszystko)
+--- Dział: Gry (/dzial-gry)
+--- Wątek: Impreza integracyjna w dolnośląskim – która firma prowadzi pokaz sztucznych ogni? (/w-impreza-integracyjna-w-dolnoslaskim-%E2%80%93-ktora-firma-prowadzi-pokaz-sztucznych-ogni)Impreza integracyjna w dolnośląskim – która firma prowadzi pokaz sztucznych ogni? - SAVAGE - 04-13-2017 06:02 AM

W ramach obchodów 20 rocznicy mojej firmy chciałbym zorganizować dla moich pracowników coś szczególnego. Pomyślałem o tym, żeby zaprosići obecnych i dawnych pracowników firmy na wspólną imprezę integracyjną, gdzie będzie czas powspominać stare, dobre cczasy, ale przede wszystkim dobrze się bawić. Chciałbym aby w trakcie imprezy pojawił się też profesjonalny pokaz sztucznych ogni, która firma jest w stanie zorganizwoać wszystkie te elementy?


Impreza integracyjna w dolnośląskim – która firma prowadzi pokaz sztucznych ogni? - morthirim - 04-13-2017 08:41 AM

Zapowiadało się, że naprawdę spowodujesz, że organizator będzie musiał uruchomić swoje wszystkie znajomości, a tutaj tylko chodzi o standardową organizację, ale oczywiście z gwarancją jakości i dobrą zabawą. Takie usługi to nic szczególnego dla dobrego organizatora.


Impreza integracyjna w dolnośląskim – która firma prowadzi pokaz sztucznych ogni? - SAVAGE - 04-13-2017 11:38 AM

Tylko gdzie takiego znaelźć, może znasz lub znacie jakieś ciekawe firmy, które są w stanie ciekawie zagospodarować czas...


Impreza integracyjna w dolnośląskim – która firma prowadzi pokaz sztucznych ogni? - k4r0l1n4 - 04-13-2017 02:25 PM

W przypadku organizacji wszelkiego rodzaju imprez integracyjnych to tylko firma Inspiro, która zna się na tej robocie. Organizując przez wiele lat imprezy nawet dla największych korporacji w naszym kraju, nabrali takiego doświadczeia, że są w stanie proponować nieszablonowe rozwiązania dla wszystkich.


Impreza integracyjna w dolnośląskim – która firma prowadzi pokaz sztucznych ogni? - SAVAGE - 04-13-2017 03:57 PM

No i to mi się bardzo podoba Smile)))


Impreza integracyjna w dolnośląskim – która firma prowadzi pokaz sztucznych ogni? - Patka83 - 04-13-2017 05:52 PM

Zajrzyj sobie tutaj inspiro-event.pl/oferta/imprezy-integracyjne/ to ich oficjalna oferta, które w dalszych etapach jest rzecz jasna ustalana według indywidualnych potrzeb. Imprezę integracyjną w dolnośląskim czy innym województwie przeprowadzą wyśmienicie. Jeśli raz zorganizujesz z nimi jubileusz, to następnym razem nie będziesz czekał 20 lat, tylko już za rok będziesz chciał powtórzyć.