Forum dla ludzi z pasją
Jakie buty do pracy na budowie? - Wersja do druku

+- Forum dla ludzi z pasją (http://pilnujdrinka.pl)
+-- Dział: Techniczny (/dzial-techniczny)
+--- Dział: Forum (/dzial-forum)
+--- Wątek: Jakie buty do pracy na budowie? (/w-jakie-buty-do-pracy-na-budowie)Jakie buty do pracy na budowie? - Pawlak - 04-12-2017 11:37 AM

Testowalem juz wiele marek obuwia roboczego i ciagle nie moge trafic na buty dobrej jakosci. Takie, ktore nie rozpadna sie po kilku miesiacach intensywnego uzytkowania. Moze macie jakies sprawdzone marki lub modele?


Jakie buty do pracy na budowie? - NNim - 04-12-2017 01:27 PM

Mam to samo. Szef kupuje jakiś najtańszy syf i teraz już wole robic w zwykłych butach, bo jest mi po prostu wygodniej.


Jakie buty do pracy na budowie? - morthirim - 04-12-2017 02:28 PM

Tutaj masz kilkadziesiąt różnych modeli butów roboczych wielu typów http://www.aveon.pl/cat/buty-obuwie-ochronne-robocze. Są półbuty, trzewiki, sandały, gumowce, kalosze i wiele innych. Jest też oczywiście specjalistyczne obuwie ochronne typu wodery. Nie znam się na markach, ale na mój gust najwygodniejsze będa pewnie jakieś skórzane półbuty ochronne z wzmocnionym noskiem i grubszą podeszwą.


Jakie buty do pracy na budowie? - PrymONA - 04-12-2017 03:46 PM

Przepraszam za wtracenie, ale mam do panów pytanie. Gdzie kupie taką kamizelke w jakiej pracuje się na budowach albo na drogach? Chodzi mi o taką odblaskową kamizelke.


Jakie buty do pracy na budowie? - morthirim - 04-12-2017 05:02 PM

Tutaj ma Pani linka http://www.aveon.pl/cat/kamizelki. Ma Pani do wyboru różnego rodzaju kamizelki ostrzegawcze Sklep akurat specjalizuje się w sprzedaży sprzętu roboczego, ale taka tańsza wersja kamizelki za kilka złotych może być również wykorzystana jako indywidualne zabezpieczeni kierowcy lub rowerzysty, bo pewnie czegoś takiego właśnie Pani szuka.


Jakie buty do pracy na budowie? - PrymONA - 04-12-2017 06:37 PM

FaktycznieSmile Potrzebuje takiej kamizelki dla taty, na rower.