Forum dla ludzi z pasją
Oferta blokad parkingowych plus sejfy do hotelu – gdzie zamówię? - Wersja do druku

+- Forum dla ludzi z pasją (http://pilnujdrinka.pl)
+-- Dział: Techniczny (/dzial-techniczny)
+--- Dział: Portal (/dzial-portal)
+--- Wątek: Oferta blokad parkingowych plus sejfy do hotelu – gdzie zamówię? (/w-oferta-blokad-parkingowych-plus-sejfy-do-hotelu-%E2%80%93-gdzie-zamowie)

Oferta blokad parkingowych plus sejfy do hotelu – gdzie zamówię? - Saklop - 04-12-2017 05:42 AM

Jestem menadżerem w hotelu, robimy teraz małą modernizację i w jej ramach jest wymiana różnych elementów wyposażenia. Na pewno chodzi o nowe blokady na parking bo te obecne są już w stanie opłakanym. Oprócz tego chcemy kupić zestaw nowych sejfów ponieważ te poprzednie jednak średnie są... Wiecie gdzie da się nabyć takie rzeczy?

Oferta blokad parkingowych plus sejfy do hotelu – gdzie zamówię? - tyu7 - 04-12-2017 08:07 AM

Myślę że powinieneś szukać w jakiejś hurtowni zaopatrującej obiekty hotelowe, w sumie nie wiem czy jest coś takiego ale to już chyba ty powinieneś wiedzieć najlepiej Wink

Oferta blokad parkingowych plus sejfy do hotelu – gdzie zamówię? - porannazjawa - 04-12-2017 09:57 AM

Co do blokad to może w jakichś sklepach remontowo budowlanych mają takie rzeczy? W sumie to tylko taka moja sugestia, bo generalnie to nie wiem za bardzo. Odnośnie sejfów – to już w ogóle nie pomogę.

Oferta blokad parkingowych plus sejfy do hotelu – gdzie zamówię? - red_gorilla - 04-12-2017 11:54 AM

Jeśli chcesz kupić porządne blokady parkingowe to tylko tu - https://x47.pl/. Oferta jest bardzo korzystna i co ważne cenowo wypadają te produkty dużo lepiej niż w paru innych miejscach. Moim zdaniem warto się tam zaopatrywać, mają też świetne meble socjalne jakbyś potrzebował.

Oferta blokad parkingowych plus sejfy do hotelu – gdzie zamówię? - gruesome - 04-12-2017 02:30 PM

Fajnie że o to dbacie bo w przypadku hotelu każdy detal się liczy. Pracowałem kiedyś w jednym z hoteli i goście potrafią wytknąć każde niedociągnięcie.

Oferta blokad parkingowych plus sejfy do hotelu – gdzie zamówię? - agora666 - 04-12-2017 03:10 PM

Zobacz sobie tu: x47.pl/Sejfy/Sejfy-hotelowe. Naprawdę bardzo fajne jakościowo sejfy do hotelu. Akurat ja mam pensjonat i tam właśnie kupiłam bo goście czasami o to pytali a my niestety nie mieliśmy czegoś takiego. Te które zamówiliśmy sprawdzają się super, ponoć jedne z solidniejszych na rynku.

Oferta blokad parkingowych plus sejfy do hotelu – gdzie zamówię? - morthirim - 04-12-2017 05:26 PM

Z punktu widzenia gościa hotelowego sejf to fajna opcja. Czasami chce się coś wartościowego schować a nie ma gdzie i wtedy lipa. Dobre placówki zawsze mają takie akcesoria.