Forum dla ludzi z pasją
Gdzie zamawiać wentylację nawiewno-wywiewną? - Wersja do druku

+- Forum dla ludzi z pasją (http://pilnujdrinka.pl)
+-- Dział: Techniczny (/dzial-techniczny)
+--- Dział: Forum (/dzial-forum)
+--- Wątek: Gdzie zamawiać wentylację nawiewno-wywiewną? (/w-gdzie-zamawiac-wentylacje-nawiewno-wywiewna)Gdzie zamawiać wentylację nawiewno-wywiewną? - NNim - 04-12-2017 11:17 AM

Z waszego doświadczenia – gdzie opłaca się zamawiać wentylację nawiewno- wywiewną i ile to może kosztować dla średniej wielkości hali? Proszę o szybkie odpwoeidzi bo sprawa jest gardłowa a ja nie bardzo się orientuje co i jak. Z góry dzieki.


Gdzie zamawiać wentylację nawiewno-wywiewną? - czarna_magia - 04-12-2017 12:01 PM

W przypadku firmy gdzie teraz pracuje wszystko, łącznie z wirnikami osiowymi było zamawiane tu https://wentylator24.com.pl/Wentylacja-nawiewno-wywiewna – przesyłam od razu link do wentylacji która Cie interesuje. Sproawdziłam wiele sklepów, internetowych jak i stacjonarnych, tu mają najlepszy stosunek ceny do jakości, dlatego polecam. Nie da się powiedzieć ile Cię to wyniesie bo właściwie nie podałeś żadnych wymiarów i zapotrzebowania.


Gdzie zamawiać wentylację nawiewno-wywiewną? - morthirim - 04-12-2017 01:45 PM

Podrzucisz link do wirników osiowych które zamawialiście? Czym dokładnie zajmuje się wasz zakład?


Gdzie zamawiać wentylację nawiewno-wywiewną? - czarna_magia - 04-12-2017 02:18 PM

Produkcja elementów do przyczep kempingowych, zewnętrznych i wewnętrznych. Wirniki osiowe o które pytałeś - https://wentylator24.com.pl/pl/c/Wirniki-osiowe/66. U nas sprawdzają się rewelacyjnie, są wydajne, bezawaryjne a ich zakup wyniósł nas bardzo mało w porównaniu do pieniedzy jakie trzebaby wydać w innych sklepach. Pozdrawiam i mam andzieje ze pomogłam.


Gdzie zamawiać wentylację nawiewno-wywiewną? - morthirim - 04-12-2017 02:47 PM

Bardzo poomogłaś, serdecznie dziekuje za szybką odpowiedź no i link do tego o co prosiłem bo nie wiem jak sam bym znalazł te wirniki Smile. Dzięki i trzymaj się ciepło.


Gdzie zamawiać wentylację nawiewno-wywiewną? - czarna_magia - 04-12-2017 04:12 PM

Dziękuję, Ty także!