Forum dla ludzi z pasją
Tanie mieszkania w Stargardzie – gdzie można kupić? - Wersja do druku

+- Forum dla ludzi z pasją (http://pilnujdrinka.pl)
+-- Dział: Swobodne rozmowy (/dzial-swobodne-rozmowy)
+--- Dział: Offtop (/dzial-offtop)
+--- Wątek: Tanie mieszkania w Stargardzie – gdzie można kupić? (/w-tanie-mieszkania-w-stargardzie-%E2%80%93-gdzie-mozna-kupic)

Strony: 1 2

Tanie mieszkania w Stargardzie – gdzie można kupić? - morthirim - 03-03-2017 01:25 AM

Szukam tanich mieszkań na terenie Stargardu – czy orientujecie się, gdzie takie sprzedają?

Tanie mieszkania w Stargardzie – gdzie można kupić? - NNim - 03-03-2017 02:50 AM

sam szukam Wink podłącze się.

Tanie mieszkania w Stargardzie – gdzie można kupić? - Pawlak - 03-03-2017 05:47 AM

Ja również Smile

Tanie mieszkania w Stargardzie – gdzie można kupić? - morthirim - 03-03-2017 08:32 AM

Oby dołączył tu ktoś, kto nie szuka, a ma namiary :PPP

Tanie mieszkania w Stargardzie – gdzie można kupić? - Saklop - 03-03-2017 09:26 AM

mówisz i masz – widziałem tanie mieszkania w Stargardzie na takiej stronie: http://www.hestianieruchomosci.pl/mieszkania,na-sprzedaz,stargard.html. Ceny sa spoko jak na rynek nieruchomości w Stargardzie, bo porownywalem z innymi ofertami. Te moim zdaniem nie pograzaja cenowo Wink nie wiem tylko jak dużych mieszkan szukacie, bo tam sa np. dwu lub trzypokojowe. Czy to wystarczający metraz?

Tanie mieszkania w Stargardzie – gdzie można kupić? - morthirim - 03-03-2017 10:08 AM

Dla mnie spokojnie wystarczą dwa pokoje.

Tanie mieszkania w Stargardzie – gdzie można kupić? - NNim - 03-03-2017 11:09 AM

Ja szukam kawalerki. Na razie, a potem zobaczymy co przyniesie zycie.

Tanie mieszkania w Stargardzie – gdzie można kupić? - Pawlak - 03-03-2017 12:28 PM

ja mam trójke dzieci, wiec szukam minimum 3-pokojowego. Zreszta jednym z najważniejszych czynników jest kasa. Wiadomo, ze i tak trzeba będzie jakiś kredyt wziąć, bo skad mieć kase na calosc.

Tanie mieszkania w Stargardzie – gdzie można kupić? - NNim - 03-03-2017 02:48 PM

Dokładnie. Ja nawet na kawalerke będę musial trochę z banku pozyczyc.

Tanie mieszkania w Stargardzie – gdzie można kupić? - ziemniak - 03-03-2017 05:33 PM

Sorry, a jak się nazywa to biuro?