Forum dla ludzi z pasją
Interesują mnie piece konwekcyjno-parowe, gdzie znajdę ich duży wybór? - Wersja do druku

+- Forum dla ludzi z pasją (http://pilnujdrinka.pl)
+-- Dział: Techniczny (/dzial-techniczny)
+--- Dział: Portal (/dzial-portal)
+--- Wątek: Interesują mnie piece konwekcyjno-parowe, gdzie znajdę ich duży wybór? (/w-interesuja-mnie-piece-konwekcyjno-parowe-gdzie-znajde-ich-duzy-wybor)Interesują mnie piece konwekcyjno-parowe, gdzie znajdę ich duży wybór? - tyu7 - 03-03-2017 06:12 AM

Hej pytanie jak w temacie, gdzie znajde duzy wybór nowoczesnych pieców konwekcyjno-parowych w atrakcyjnej cenie, bo wiecie w naszej szkole nie było dotąd stolowki ale teraz ją urządzamy i własnie taki wielofunkcyjny piec w którym będzie mozna przygotować posiłki szybko i zdrowo bardzo by sie przydał. Pomóżcie, please!


Interesują mnie piece konwekcyjno-parowe, gdzie znajdę ich duży wybór? - czarna_magia - 03-03-2017 06:55 AM

Dobrze ze robicie stołówkę w szkole bo dla niektórych dzieciaków taki posilek w szkole to jedyna szansa na ciepły posilek w ciągu dnia, a może w ogóle to jedyna szansa na jakikolwiek posiłek.


Interesują mnie piece konwekcyjno-parowe, gdzie znajdę ich duży wybór? - morthirim - 03-03-2017 07:38 AM

Organizacja takiej stołweki jest naprawdę godna pochwały ale nie wiem czy orientujesz sie ze taki piec nie jest wcale tani to wydatek kilku a nawet kilkunastu tysiecy złotych.


Interesują mnie piece konwekcyjno-parowe, gdzie znajdę ich duży wybór? - Pawlak - 03-03-2017 09:48 AM

To cena jak za piec gastronomiczny wcale nie duza, zreszta taki piec w szkolnej stołówce będzie jak znalazl, na probox.pl/kategoria-produktu/5/piece znajdziesz duzy wybór pieców konwekcyjnych i konwekcyjno parowych z którymi przygotowanie posilkow dla wiekszej ilosci dzieci w stosunkowo krótkim czasie jest dziecinnie proste, moze przy okazji wybierzesz tez inne akcesoria do Waszej stolowki.


Interesują mnie piece konwekcyjno-parowe, gdzie znajdę ich duży wybór? - Branzoa - 03-03-2017 11:11 AM

Jesli zamowisz taki piec konwekcyjny w sklepie internetowym probox będziesz mial szanse na negocjacje cen i rozłozenie zakupu na raty, aby dowiedziec sie więcej szczegółów wypełnij formularz kontaktowy.


Interesują mnie piece konwekcyjno-parowe, gdzie znajdę ich duży wybór? - tyu7 - 03-03-2017 01:20 PM

Dzieki za namiary bardzo ciekawa oferta, szczególnie ze szkoła dostała dofinansowanie na adaptację stołówki, orientujesz sie moze jak długo bedziemy czekać na realizacje zamówienia? Pytam bo bardzo zalezy nam na jak najszybszym uruchomieniu stołówki.


Interesują mnie piece konwekcyjno-parowe, gdzie znajdę ich duży wybór? - Branzoa - 03-03-2017 03:45 PM

Standardowo to jest od 5 do 7 dni tak ja jest napisane w linku ale zawsze możesz poprosić o szybszą realizacje zamówienia ale myśle że tydzień to nie jest zadługo.


Interesują mnie piece konwekcyjno-parowe, gdzie znajdę ich duży wybór? - tyu7 - 03-03-2017 04:41 PM

Rzeczywiście tydzień to bardzo szybko, wielkie dzieki za wszystko, mam jeszcze parę pytań więc zadzwonię na podany w linku numer i dogadam szczegóły, dzieciaki będą mieć stołówkę z prawdziwego zdarzenia, pozdrawiam.