Forum dla ludzi z pasją
Obsługa informatyczna firm – ile to kosztuje? - Wersja do druku

+- Forum dla ludzi z pasją (http://pilnujdrinka.pl)
+-- Dział: Techniczny (/dzial-techniczny)
+--- Dział: Forum (/dzial-forum)
+--- Wątek: Obsługa informatyczna firm – ile to kosztuje? (/w-obsluga-informatyczna-firm-%E2%80%93-ile-to-kosztuje)Obsługa informatyczna firm – ile to kosztuje? - k4r0l1n4 - 12-14-2016 03:29 PM

Chciałabym podpisać umowę z jakąś firmą, która zajęłaby się wszystkim co związane z komputerami w mojej firmie, tak żeby w końcu przestało mnie to interesować. I teraz pytanie, ile kosztuje abonament na taką usługę?


Obsługa informatyczna firm – ile to kosztuje? - tyu7 - 12-14-2016 04:06 PM

To zalezy od firmy, w tym od wielkości miasta, w którym prowadzisz biznes, bo im mnijsze miasto tym taniej. Poza tym zalezy od tego, co będzie wchodziło w zakres usług informatycznych. Pod tym adresem http://www.wieza.pl/uslugi/obsluga-informatyczna-dla-firm.html masz całą listę rzeczy, którymi takie firmy się zajmują. Jest tu też od razu orientacyjny cennik za opieke informatyczną nad firmą, która korzysta z mniej niż dziesieciu komputerów oraz cennik za godzinę pracy, jak chcesz skorzystac z ich usług jednorazowo. Sama wybierasz, co Ci sie bardziej opłaci. Aha, to odnosi się do Warszawy, w innych miastach może być taniej.


Obsługa informatyczna firm – ile to kosztuje? - Banonowy_Joe - 12-14-2016 06:55 PM

Wszystko zalezy od tego, co taka firma będzie dla ciebie robiła i od tego, jak dużo komputerów jest w twoim przedsiębiorstwie. Im szerszy zakres usług i im więcej sprzętu komputerowego w twojej firmie, tym drozej.