Forum dla ludzi z pasją

Pełna wersja: Czy w każdym sklepie Adidasa kupie buty do piłki nożnej?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Szukam piłkarskich butów Adidas do gry na Orliku. Możecie polecić jakiś dobry model dla dziecka? Acha, gdzie można kupić takie buty w dobrej cenie? Jestem w Warszawy.
Pod tym adresem https://ctxsport.com/sklep/adidas/ znajdziesz wiele modeli Adidasów, w tym turfy juniorskie – to taki rodzaj korków, które zostały zaprojektowane do gry na sztucznych murawach. Tego typu buty zamiast wkręcanych korkow maja specjalne wypustki w większej ilości, bardziej równomiernie rozłożone na całości podeszwy, dzieki czemu zapewniaja lepsza przyczepność i amortyzacje na twardym podlozu – sztuczna murawa jest twardsza od murawy naturalnej
czemu chcesz kupić Adidasy? Nike mają fajne buty piłkarskie i są tańsze
a nie wiem, syn mówił o Adidasach, dlatego pytam o AdidasySmile
Jeśli nie zafiksujesz się na Adidasach to Nike mają mnóstwo dobrych butów do gry w piłkę. Dobrym pomysłem mogą być również buty o bardziej uniwersalnym zasotoswnaiu, na przykład Air Maxy cieszą się dobrą opnią wśród dzieci i młodzieży i chociaż nie są to typowe buty do piłki to już na WF-ie na pewno się sprawdzą.
Ja się nie znam na butach sportowychSmile Syn prosił o Adidasy więc takich szukam. Wiem tylko tyle, że mają to być buty do gry na Orliku. Nie chce też jakość słono przepłacić, dlatego pytam o tańszy sklep, w którym można kupic jakąś tańszą wersję takich butów.
Z tańszych wersji to może coś z linii Copa, a nieco droższych to może Adidas Predator. Poszukaj w tym sklepie, do którego wrzuciłem linka, na pewno coś znajdziesz. Ceny mają konkurencyjne, wiec raczej nie przepłacisz.
Jak syn gra na orliku to nie kupuj mu klasycznych korków. Zapytaj w sklepie o buty na sztuczną murawę, w nich gra się znacznie wygodniej. Korki są bardziej sztywne, a te na sztuczną murawę zapewniają lepszą amortyzację i dziecku będzie wygodniej.
Dobra, dzięki za podpowiedzi. Buty już zamówione, oby syn był zadowolonySmile
Przekierowanie