Forum dla ludzi z pasją

Pełna wersja: Woda kokosowa bio przy wysiłku fizycznym. Stosował ktoś?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Pytanie jak w temacie. Próbował ktoś coś takiego stosować? Ostatnio usłyszałam od znajomego że on pije taką wodę jak przygotowuje się do maratonu. Co ona ma w sobie takiego?
Taka woda zawiera dużo potasu oraz składników mineralnych i witamin. Do tego nie ma w niej tłuszczu przez co fajnie nawadnia i dodaje energii. Dobra opcja po dużym wysiłku fizycznym.
Drogie jest takie coś? Wiecie czy mogę coś takiego kupić przez internet?
Pewnie na większości stron ze zdrową żywością. Mój mąż coś takiego pije jak robi długie trasy na rowerze ale on kupuje to na miejscu w ekologicznym sklepie. Jeżeli chodzi o cenę to nie powiem ci dokładnie ale myślę że do 10 zł za butelkę.
Zależy jak komuś to podchodzi. Osobiście próbowałem to pić po wysiłku i wgl mi to nie smakuj. A cena astronomiczna bo nawet osiem zł za butelkę pól litra.
Jak wejdziesz na http://www.owocowyswiat.pl/kategoria-kokosowe-85.html to w tym sklepie jest też dostępna woda kokosowa bio. Ogólnie polecam sklep bo mają tam produkty ekologiczne i to w bardzo fajnych cenach Smile
Możesz zobaczyć czy nie mają czegoś takiego w pobliskim markecie bo jeżeli nie będziesz tego piła to szkoda wydawać pieniądze. To tak jak z kokosem, mój syn nie może wypić soku z owoców a ja biorę rurkę i sączę przed telewizorem Smile
Przekierowanie