Forum dla ludzi z pasją

Pełna wersja: Gdzie kupię lalki Mia i ja?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Córka zażyczyła sobie jakąś lalkę z serii Mia i ja? Nie mam pojęcia co to jest i gdzie to kupić. Pomożecie mi? Tylko nie mówicie mi, że gdzieś tam w Wałbrzychu w sklepie jest, bo nie będę jechał pół Polski po lalkę. W grę wchodzą jedynie sklepy internetowe.
Też miałem ten problem, ale teraz jest ich pełno wszędzie, bo to popularna bajka. Sprawdź sklepy w mieście, a na pewno, gdzieś znajdziesz.
Niestety, ale mieszkam w małym miasteczku, gdzie nawet Barbie trudno dostać, więc dlatego proszę jedynie o sklepy internetowe.
Jeżeli chcesz kupić lalki Mia i ja to sprawdź ofertę jednego ze sklepów internetowych pod linkiem http://puncio.pl/c/6/mia-i-ja-lalki-i-zestawy.html. Może też warto wiedzieć, że chodzi o bajkę, w której dziewczyna przenosi się do magicznej krainy i zostaje wróżką. Zamów od razu małej lalkę i jednorożca, a gwarantuje, że będzie ona wniebowzięta. Aha, nie masz się co martwić o oryginalność lalek, są one w pełni licencjonowane.
Potwierdzam opinię kolegi, też zamawiałam kilka lalek w tym sklepie, w tym również te z serii Mia i ja. Są super wykonane, więc na pewno oryginalne. Nie radzę szukać nigdzie indziej, bo nigdy nie wiadomo jak to jest z ich jakością i oryginalnością, a tutaj masz 100-procentową pewność.
Okej, dzięki za rady, faktycznie nie będę więcej już szukał, bo po pierwsze nie chce mi się, a po drugie wiem, że jest pełno podróbek na rynku i wolę zaufać sprawdzonemu dostawcy. Jeszcze raz dzięki za pomoc i porady, jutro składam zamówienie.
Przekierowanie