Forum dla ludzi z pasją

Pełna wersja: Czy miałyscie wykonywane USG 3D ciąży?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jestem w piątym miesiącu ciąży i chciałabym wykonać trójwymiarowe badanie USG, ale mój lekarz prowadzacy nie posiada tak nowoczesnego sprzętu. A Wy miałyscie wykonywane takie badanie? Jeśli tak, to gdzie?
Ja byłam w ciązy już jakis czas temu i wtedy badania USG 3D nie były jeszcze tak popularne. Mój lekarz mówił, że wykonuje się je głównie wtedy, gdy istnieje podejrzenie wad wrodzonych u dziecka.
A ja miałam w ciąży zarówno USG 3D, jak i 4D, które jest jeszcze bardziej szczegółowe. Podczas badania USG 4D w Warszawie mogłam zaobserwowac ruchy dziecka, miny i wszystko co robi w danej chwili. Było to niesamowite przeżycie. Pod linkiem macromedica.pl/usg-3d-4d/ znajdziesz więcej informacji na temat USG 3D i 4D ciązy w Warszawie.
Dziękuję. A skąd dowiedziałaś się o mozliwości wykonania badań USG 3D i 4D ciązy akurat w tym miejscu w Warszawie?
Znam to miejsce już od dawna. To sprawdzone centrum medyczne, które oprócz Usg ciązy oferuje wizyty w wielu specjalistycznych poradniach, np. okulistyki dziecięcej. Pod adresem internetowym macromedica.pl/okulista-dzieciecy-warszawa/ znajdują się szczegóły jego oferty świadczeń okulistycznych dla dzieci.
Ja także znam to centrum medyczne w Warszawie. Mój mąz korzystał tam z porady urologa, o którym można przeczytać na stronie http://macromedica.pl/urolog-warszawa/. To ceniony specjalista, który zalecił męzowi skuteczną terapię.
Przekierowanie