Forum dla ludzi z pasją

Pełna wersja: Oferta blokad parkingowych plus sejfy do hotelu – gdzie zamówię?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jestem menadżerem w hotelu, robimy teraz małą modernizację i w jej ramach jest wymiana różnych elementów wyposażenia. Na pewno chodzi o nowe blokady na parking bo te obecne są już w stanie opłakanym. Oprócz tego chcemy kupić zestaw nowych sejfów ponieważ te poprzednie jednak średnie są... Wiecie gdzie da się nabyć takie rzeczy?
Myślę że powinieneś szukać w jakiejś hurtowni zaopatrującej obiekty hotelowe, w sumie nie wiem czy jest coś takiego ale to już chyba ty powinieneś wiedzieć najlepiej Wink
Co do blokad to może w jakichś sklepach remontowo budowlanych mają takie rzeczy? W sumie to tylko taka moja sugestia, bo generalnie to nie wiem za bardzo. Odnośnie sejfów – to już w ogóle nie pomogę.
Jeśli chcesz kupić porządne blokady parkingowe to tylko tu - https://x47.pl/. Oferta jest bardzo korzystna i co ważne cenowo wypadają te produkty dużo lepiej niż w paru innych miejscach. Moim zdaniem warto się tam zaopatrywać, mają też świetne meble socjalne jakbyś potrzebował.
Fajnie że o to dbacie bo w przypadku hotelu każdy detal się liczy. Pracowałem kiedyś w jednym z hoteli i goście potrafią wytknąć każde niedociągnięcie.
Zobacz sobie tu: x47.pl/Sejfy/Sejfy-hotelowe. Naprawdę bardzo fajne jakościowo sejfy do hotelu. Akurat ja mam pensjonat i tam właśnie kupiłam bo goście czasami o to pytali a my niestety nie mieliśmy czegoś takiego. Te które zamówiliśmy sprawdzają się super, ponoć jedne z solidniejszych na rynku.
Z punktu widzenia gościa hotelowego sejf to fajna opcja. Czasami chce się coś wartościowego schować a nie ma gdzie i wtedy lipa. Dobre placówki zawsze mają takie akcesoria.
Przekierowanie