Forum dla ludzi z pasją

Pełna wersja: Gdzie zamawiać wentylację nawiewno-wywiewną?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Z waszego doświadczenia – gdzie opłaca się zamawiać wentylację nawiewno- wywiewną i ile to może kosztować dla średniej wielkości hali? Proszę o szybkie odpwoeidzi bo sprawa jest gardłowa a ja nie bardzo się orientuje co i jak. Z góry dzieki.
W przypadku firmy gdzie teraz pracuje wszystko, łącznie z wirnikami osiowymi było zamawiane tu https://wentylator24.com.pl/Wentylacja-n...o-wywiewna – przesyłam od razu link do wentylacji która Cie interesuje. Sproawdziłam wiele sklepów, internetowych jak i stacjonarnych, tu mają najlepszy stosunek ceny do jakości, dlatego polecam. Nie da się powiedzieć ile Cię to wyniesie bo właściwie nie podałeś żadnych wymiarów i zapotrzebowania.
Podrzucisz link do wirników osiowych które zamawialiście? Czym dokładnie zajmuje się wasz zakład?
Produkcja elementów do przyczep kempingowych, zewnętrznych i wewnętrznych. Wirniki osiowe o które pytałeś - https://wentylator24.com.pl/pl/c/Wirniki-osiowe/66. U nas sprawdzają się rewelacyjnie, są wydajne, bezawaryjne a ich zakup wyniósł nas bardzo mało w porównaniu do pieniedzy jakie trzebaby wydać w innych sklepach. Pozdrawiam i mam andzieje ze pomogłam.
Bardzo poomogłaś, serdecznie dziekuje za szybką odpowiedź no i link do tego o co prosiłem bo nie wiem jak sam bym znalazł te wirniki Smile. Dzięki i trzymaj się ciepło.
Dziękuję, Ty także!
Przekierowanie