Forum dla ludzi z pasją

Pełna wersja: Ile kosztuje napisanie pracy zaliczeniowej?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Niestety, ale nie tykam tego pisania. Wykladowca robi belkot z zajec, nic nie rozumiem, a jeszcze mam do napisania prace zaliczeniowa. Ile kosztuje napisanie pracy zaliczeniowej? Ktos z was się orientuje? Nie będzie to drogo kosztowac?
Praca zaliczeniowa to jednak wprawka do pisania wiekszych rzeczy. Wiadomo ze nieraz to trudniejszy temat niż na magisterium. U mnie akurat tego na studiach zbyt wiele nie ma na szczescie Tongue
Wykladowcy maja wlasne wytyczne bo jest wiele metod edytowania tekstu. choc wg mnie powinny liczyc się jedynie wnioski z pracy czy jakies badania.
Wiesz jak ja miałem podobny problem rok temu to korzystałem z usług jednej firmy tu link http://e-praca-dyplomowa.pl/oferta/ oni tam Pisza o tym jakimi pracami się zajmują, pisaniem prac magisterskich, prac licencjackich, prac dyplomowych. I to wszystko jest poprawnie stylistycznie napisane no i ma logikę i sens. Możesz tam zajrzec jak chcesz.
jak ktos nie ma czasu na pisanie to nie stety musi się jakos Ratowac żeby zaliczyc przedmiot Tongue
Co do ceny to masz tu linka http://e-praca-dyplomowa.pl/wycena/ tam jest napisane za co konkretnie biorą. Poza tym oni robią rzetelnie, pomagają w pisaniu prac no i pomagają z przygotowaniem tekstów źródłowych. Możesz do nich napisac np. i się dowiedziec wiecej.
chodzi mi o to, żeby praca była dobra, no i żeby miala rece i nogi i nie była od czapy, bo inaczej to i moja ocena będzie niska.
Mi pomagala dziewczyna kiedy musialem zmieniac zdania z książki żeby za duzo plagiatu nie wyszlo hehe
haha znam to Tongue
Przekierowanie