Forum dla ludzi z pasją

Pełna wersja: Skuteczne środki na glony.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jakie środki na glony w basenie uważacie za najlepsze? Jakiej firmie można zaufać? Będę bardzo wdzięczny za jakieś namiary. Glony muszą jak najszybciej zniknąć, nie ma innej opcji.
Sprawdź sobie ofertę firmy Aquapool. Jak dla mnie mają najlepszą chemię do basenu, nie tylko środki na glony, ale generalnie spory zestaw różnych, przydatnych preparatów. Tutaj jest ich strona internetowa http://www.aquapool.pl/, warto sobie poszperać.Wink
Dokładnie, mają świetną chemię, ale też świetne ceny. To http://www.aquapool.pl/aqua_antyglon.html cię może zainteresować. Stosowałem i wszystko ok., zgodnie z obietnicą.Wink
Ja najbardziej doceniam ich nowoczesne rozwiązania, na przykład aktywny tlen, którym można bez problemu zastąpić chlor. Pod tym linkiem http://www.aquapool.pl/aktywny_tlen.html napisali mniej więcej o co chodzi.
Super, dziękuję wszystkim za komentarze. Podoba mi się oferta tej firmy, mają też bardzo przydatny poradnik. Spróbuję zamówić sobie od nich trochę chemii, a na przyszłość bardziej dbać o profilaktykę.
Przekierowanie