Forum dla ludzi z pasją

Pełna wersja: Obsługa informatyczna firm – ile to kosztuje?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chciałabym podpisać umowę z jakąś firmą, która zajęłaby się wszystkim co związane z komputerami w mojej firmie, tak żeby w końcu przestało mnie to interesować. I teraz pytanie, ile kosztuje abonament na taką usługę?
To zalezy od firmy, w tym od wielkości miasta, w którym prowadzisz biznes, bo im mnijsze miasto tym taniej. Poza tym zalezy od tego, co będzie wchodziło w zakres usług informatycznych. Pod tym adresem http://www.wieza.pl/uslugi/obsluga-infor...-firm.html masz całą listę rzeczy, którymi takie firmy się zajmują. Jest tu też od razu orientacyjny cennik za opieke informatyczną nad firmą, która korzysta z mniej niż dziesieciu komputerów oraz cennik za godzinę pracy, jak chcesz skorzystac z ich usług jednorazowo. Sama wybierasz, co Ci sie bardziej opłaci. Aha, to odnosi się do Warszawy, w innych miastach może być taniej.
Wszystko zalezy od tego, co taka firma będzie dla ciebie robiła i od tego, jak dużo komputerów jest w twoim przedsiębiorstwie. Im szerszy zakres usług i im więcej sprzętu komputerowego w twojej firmie, tym drozej.
Przekierowanie